Per amžius trunkantis ošimas - Jūsų gyvenimui kurti.

Lengva kurti gyvenimą, kai mūza šalia: už lango, už durų, tiesiog šalia, nuolatos.

„Smilčių namai“ – tai 31-ienos poilsio erdvės projektas, tvariai integruotas į Baltijos jūros kaimynystę. Pati gamta sudėliojo išskirtinę šių namų navigaciją. Sunku bus pasiklysti, kai namus ir jūrą skirs tik pušys ir kopos. Taip lengva bus atrasti kasdien kitą gyvenimo nuotykį visada gyvame mieste.

„Smilčių namai“ – gamtos namai

Šiandienos realybė – kaip niekad kintanti, nuolatinės permainos užgožia pastovumą. „Smilčių namai“ – tai gamtos namai. Čia keisis tik metų laikai ir jūros ošimo garsas. Ilgaamžių pušų užnugaris ir į namus vis grįžtančios kopų smiltelės kasdien primins, kas iš tikro gyvenime yra svarbiausia. Ranka pasiekiami miesto patogumai leis gyventi dėl savęs, dėl savo šeimos, kaip norisi, kaip patogu, kaip diktuoja Jūsų gyvenimo tempas ir jo įkvėpėjai.

Pasaulis keičiasi, bet neįmanomų dalykų jame – kasdien vis mažiau

Architektūros, dizaino ir interjero studija „HEIMA“ šiuo projektu demonstruoja būtent tokį savo požiūrį. „Smilčių namų“ linijos, detalės, sprendimai ir idėjos alsuoja ilgaamžiškumu bei kokybe, o viską, kas buvo neįmanoma, projekto autoriai pavertė tiesiog jūsų namais.

„HEIMA“ rinkoje veikia nuo 2015 m. „Smilčių namus“ kūnu pavertė vieni iš šios studijos įkūrėjų, architektai Povilas Daugis ir Povilas Žakauskas. Bičiuliai nuo studijų Vilniuje (VGTU) laikų, patirtį sėmėsi skirtinguose Europos miestuose: Šveicarijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Belgijoje. Architektai sėkmingai dirba tiek po vieną, tiek ir komandoje. Bendri jų darbai – įvertinti prestižiniais apdovanojimais: „MUDU veidrodis“ (2016) pelnė „NYCxDesign“ įvertinimą, kartu sukūrė įspūdingą „Monday Office“ interjerą (2017), vaikinai – architektūrinio konkurso „Panevėžio baseinas“ (2019) nugalėjusio darbo autoriai.

Visos erdvės parduotos!

  Žinutė sėkmingai išsiųsta


  Vardas

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Jūsų žinutė

  Siųsti