Įkvėpti pušų

Nuogom kojom
panirti į kopų smėlį

Ir išgirsti visus atsakymus,
kuriuos kaskart ošia jūra

Seaside - nuomos administravimas

„Smilčių namuose“ visas laikas yra Jūsų. Tuo rūpinsis ir nuomos administratorius „Houseys“. Patyręs ir profesionalus partneris perims namų tvarkymo ir švaros palaikymo rūpesčius. O nusprendę savo būstą nuomoti – visus nuomos administravimo darbus taip pat galėsite patikėti šios srities ekspertams.

 

Nuomos administravimo kompanija „Houseys“ veikia didžiausiuose Lietuvos ir Latvijos miestuose – Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Rygoje – kuriuose administruoja sparčiai augantį 70-ies apartamentų portfolio. Komandos patirtis ir profesionalumas leidžia užtikrinti efektyviausią nuomos administravimą skirtingose lokacijose. Kviečiame prisijungti prie aktyvios, sparčiai augančios „Houseys“ NT investuotojų ir keliautojų bendruomenės!

Būsto paruošimas nuomai

Komanda padės Jūsų būstą tinkamai paruošti nuomai: nuo reikiamos informacijos surinkimo ir pateikimo, iki profesionalios namų foto sesijos, kur kiekviena nuotrauka pasakos vis kitą namų istoriją. Potencialūs klientai lengvai įsivaizduos savo gyvenimą šiuose namuose.

Patogus valdymas

Detalios mėnesinės ataskaitos NT savininkams leis sekti būsto užimtumo bei rinkos pulsą, patogūs online apmokėjimai užtikrins malonią patirtį svečiams.

Dinaminė kainodara

Suteiksime reikiamas žinias ir įžvalgas, kurios būsto savininkui leis greitai reaguoti į besikeičiančią paklausą rinkoje, taip išnaudojant visą nuomojamo būsto potencialą.

Solidus atstovavimas

Komanda tinkamai ir efektyviai atstovaus Jūsų būstą: personalizuoti profiliai pasaulinėse rezervacijų platformose, galimybė rezervuoti viešnagę tiesiogiai, betarpiška ir žmogiška komunikacija su kiekvienu klientu.

Komfortas ir laikas sau

Aptarnaujantis personalas visada pasirūpins būsto švara: nuo namų tvarkymo iki rankšluosčių keitimo. Savo laiką galėsite skirti tik sau ir savo artimiausiems.

Užduokite klausimus apie nuomos administravimą

    Žinutė sėkmingai išsiųsta


    Vardas

    El. pašto adresas

    Telefono numeris

    Siųsti